Ubezpieczenia

Lista towarzystw

Coraz częściej zdarza się, iż pacjenci wykupują prywatne ubezpieczenia zdrowotne, aby podwyższyć standard otrzymywanych usług. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu nasza firma współpracuje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Pacjenci, którzy posiadają prywatne ubezpieczenie zdrowotne mogą korzystać z zabiegów zgodnie z obowiązującą ich umową. Na chwilę obecną mamy podpisane umowy z towarzystwami przedstawionymi poniżej.

Centrum Medyczne Damiana jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej działającym na rynku od 1994 roku. Jest pierwszą w Polsce firmą medyczną, która buduje sieć swoich placówek na zasadzie franchisingu. oferuje również sprzedaż prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Do partnerów ubezpieczeniowych Centrum Medycznego Damiana należą m.in. Inter Polska, Signal Iduna oraz Allianz.
szczegółowe informacje o firmie
Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group to firmy oferujące szeroki wachlarz ubezpieczeń. Spółki są częścią międzynarodowej Vienna Insurance Group – wiodącego austriackiego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej.
szczegółowe informacje o firmie
Grupa Generali w Polsce zapewnia szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych, takich jak m.in.: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie i osobowe, fundusz emerytalny oraz fundusze inwestycyjne. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i podmioty gospodarcze: małe i średnie firmy, czy duże międzynarodowe korporacje.
szczegółowe informacje o firmie
Inter Partner Assistance jest najstarszą na świecie firmą świadczącą usługi w dziedzinie assistance. W roku 1959 stworzyliśmy assistance jako nowy rozdział w ubezpieczeniach. Obecnie prowadzimy działalność na całym świecie, w niemal wszystkich krajach na pięciu kontynentach.
szczegółowe informacje o firmie
Niemiecki koncern ubezpieczeniowy INTER powstał w 1926 roku i jest dziś jedną z najbardziej znanych w Europie firm oferujących ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe. W Polsce INTER jest głównym akcjonariuszem dwóch towarzystw ubezpieczeniowych. Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. zostało założone w 1991 roku. Oferta firmy obejmuje ubezpieczenia majątkowe, osobowe i zdrowotne.
szczegółowe informacje o firmie
W 2008 roku grupa osób związanych z rynkiem usług medycznych i ubezpieczeń rozpoczęła budowę pierwszego w 100% polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń mającego jeden główny cel: zapewnienie prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych zgodnych z oczekiwaniami Polaków i wypełniającego lukę w dostępie do usług oferowanych przez publiczny system opieki zdrowotnej. Towarzystwo Ubezpieczeń Medica Polska Ubezpieczenia Zdrowotne otrzymało zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w dniu 28 czerwca 2010 roku.
szczegółowe informacje o firmie
Mondial Assistance Group to ubezpieczeniowa firma posiadającą ponad 70 lat tradycji. Jest prekursorem ubezpieczeń turystycznych, wprowadzonych na rynek we wczesnych latach pięćdziesiątych. W latach siedemdziesiątych w ofercie Mondial Assistance znalazły się też ubezpieczenia typu assistance: pomoc w podróży samochodem i pomoc medyczna.
szczegółowe informacje o firmie
UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od 1990 r. Początkowo spółka funkcjonowała pod nazwą ZUiR POLONIA SA. W 2001 r. większościowy pakiet akcji POLONII został objęty przez austriacki holding ubezpieczeniowy UNIQA Group Austria, a w 2003 r. spółka zmieniła nazwę na UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych, skala działania i wielkość kapitału zakładowego powodują, że UNIQA TU SA należy do czołowych polskich ubezpieczycieli.
szczegółowe informacje o firmie
Fragmenty opisów zostały pobrane ze stron internetowych powyższych Towarzystw.
Powrót do strony głównej »