Rabaty

Karta rabatowa

W naszym gabinecie respektujemy kartę rabatową BENEFIT. Najlepiej tę ofertę opiszą poniższe słowa powiedziane przez samych twórców tego produktu.
"Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Kartę BENEFIT. Stworzyliśmy ten produkt, aby mogli Państwo korzystać z wysokiej jakości usług, płacąc mniej. Nawiązaliśmy współpracę z Partnerami w dziedzinach: Sport i rekreacja, Pielęgnacja Ciała, Czas Wolny/Rodzina. W każdej kategorii podpisaliśmy już umowy z kilkoma Partnerami – wiodącymi usługodawcami w danym mieście.

Podstawowym założeniem Karty BENEFIT jest udzielenie Klientom rabatu na poziomie min. 15% za okazaniem Karty. Udało nam się osiągnąć takie warunki niemalże w każdym przypadku. Rabat może dotyczyć pełnej oferty Partnera lub jej wybranej części.

Obecnie sieć punktów partnerskich liczy ponad 200 placówek w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Toruniu, Trójmieście i Katowicach. W ofercie znajduje się także kilku Partnerów ogólnokrajowych (np. ośrodki SPA). W kolejnych miesiącach ilość obiektów akceptujących Kartę BENEFIT będzie systematycznie wzrastać, jak również zamierzamy wprowadzać tę usługę w innych miastach. Planujemy,aby na koniec 2008 roku nasza sieć liczyła min. 300 obiektów.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z Karty BENEFIT. Mamy nadzieję, że nowy projekt naszej spółki spotka się z Państwa zainteresowaniem."

Benefit Systems Sp. z o.o.
Kliknij, aby zobaczyć więcej informacji o karcie
Zdjęcie karty BENEFIT

Powrót do strony głównej »