Inne oferty

Usługi dodatkowe

Proponujemy Państwu również usługi dodatkowe. Informacje o nich przedstawiamy poniżej, z czasem usług tych pojawi się więcej w ofercie.

Karnety okolicznościowe
Istnieje możliwość zakupienia u nas karnetu okolicznościowego na zabiegi dla wskazanej osoby (np. jako prezent na urodziny, imieniny, święta). Cena karnetu zależna od rodzaju i ilości zabiegów.

Hipoterapia
Już od bardzo dawna wiadomo, że obcowanie ze zwierzętami daje człowiekowi relaks. Jadąc na koniu w stępie uzyskujemy ruch taki jak podczas chodzenia nie obciążając własnych stawów. Jazda na koniu wpływa na normalizację napięcia mięśniowego, stopniowe hamowanie nieprawidłowych odruchów, przywraca symetrię tułowia. Wpływa także na korektę postawy, i ogólne rozlużnienie. Jazda konna to także symfonia bodźców odbierana poprzez zmysły dotyku, wzroku, zapachu, równowagi. Jazda konna przez reakcję odruchową poprawia także pracę narządów wewnętrznych. Obcowanie z koniem niesamowicie rozluźnia i nigdy nie jest nudne. Nasz zaprzyjaźniony konik ma na imię Stino. Ma złocistą grzywę, łagodne spojrzenie i zawadiacki błysk w oku. Wraz z hipoterapeutką tworzą zgrany duet. Więcej informacji na stronie www.mojekoniki.pl.


Powrót do strony głównej »